Przedstawiciele

1. Katarzyna Pośpiech

tel: +48 882 434 314 | katarzyna.pospiech@fmc.com

2. Paweł Szachniewicz

tel: +48 539 917 714 | pawel.szachniewicz@fmc.com

3. Dominika Lisowska

tel: +48 784 585 238 | dominika.lisowska@fmc.com

4. Katarzyna Stasilewicz

tel: +48 538 810 697 | katarzyna.stasliewicz@fmc.com

5. Jakub Bednarczyk

tel: +48 604 752 458 | jakub.bednarczyk@fmc.com

6. Marek Jackowski

tel: +48 538 810 703 | marek.jackowski@fmc.com

7. Adam Chrzanowski

tel: +48 604 118 582 | adam.chrzanowski@fmc.com

8. Marek Dąbrowski

tel: +48 604 403 905 | marek.dabrowski@fmc.com

9. Przemysław Brzozowski

tel: +48 538 810 689 | przemysław.brzozowski@fmc.com

10. Jacek Jagielski

tel: +48 664 179 000 | jacek.jagielski@fmc.com

11. Remigiusz Waligóra

tel: +48 692 173 590 | remigiusz.waligora@fmc.com

12. Grzegorz Chmielniak

tel: +48 660 618 732 | grzegorz.chmielniak@fmc.com

13. Krzysztof Witkowski

tel: +48 735 207 213 | krzysztof.witkowski@fmc.com

Regiony

Ta strona używa plików COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o polityce cookie oraz zapoznaj się z naszą polityką prywatności.Zgadzam się